Bosch Accessories Korongkefe - 75 mm, 0,2 mm, 10 mm Szár átmérő 6 mm 1608622015 1 db
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Accessories Korongkefe - 75 mm, 0,2 mm, 10 mm Szár átmérő 6 mm 1608622015 1 dbKorongkefe - 75 mm, 0,2 mm, 10 mmKorongkefe – hullámosított drót. A leginkább alkalmas a futtatási szín eltávolítására hegesztési varratokon.. Alkalma...
Termékazonosító: 805452
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 190 Ft/db)
2 190 Ft
Korongkefe - 75 mm, 0,2 mm, 10 mm
Korongkefe – hullámosított drót. A leginkább alkalmas a futtatási szín eltávolítására hegesztési varratokon.. Alkalmas könnyű és közepesen nehéz tisztítási munkákra kis fémfelületeken, hornyokban vagy peremeken, mint például rozsdaeltávolítás, érdesítés, mattítás, lakkeltávolítás. 75 mm, 0,2 mm, 10 mm.
Műszaki adatok:
Méret, szélesség: 10 mm · Tartalom: 1 db
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Szélesség | 10 mm |
| KefeØ | Ø 75 mm |
| Szár átmérő | 6 mm |
| Kefetípus | Acéldrót |
| Termékazonosító | 805452 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 492055 |
| Súly | 88 g |
| Vonalkód | 3165140041119 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.