Ragasztórudak
Bosch Accessories Plastics Ragasztópisztoly rúd 7 mm 150 mm Átlátszó 60 g 10 db
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Accessories Plastics Ragasztópisztoly rúd 7 mm 150 mm Átlátszó 60 g 10 db
Termékazonosító: 805794
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 790 Ft/db)
2 790 Ft
| Átmérő | 7 mm |
|---|---|
| Hossz | 150 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Anyag alkalmasság | Műanyag |
| Anyag alkalmasság | Fa |
| Anyag alkalmasság | Fém |
| Anyag alkalmasság | Papír |
| Anyag alkalmasság | Karton |
| Anyag alkalmasság | Üveg |
| Anyag alkalmasság | Plexiüveg |
| Tartalom | 10 db |
| Súly | 60 g |
| Termék típus | Ragasztópisztoly rúd |
| Termékazonosító | 805794 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 1347080 |
| Súly | 70 g |
| Vonalkód | 3165140800686 |
Ragasztástechnikai munkákhoz elengedhetetlen eszközök: itt megtalálhatja a legelterjedtebb márkák ragasztórudait, mint például a Steinel, Bosch Accessories, TOOLCRAFT, Pattex és UHU. Az átlátszó ragasztórudak 11 mm átmérőjűek és különböző hosszúságban kaphatók, többek között a Pattex PTK6, PTK1 és PTK56 típusok. Válasszon a megfelelő ragasztórudak közül a feladatához, legyen az bútorasztalolás, kerámia javítás vagy bármi más.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.