Bosch Accessories Rapido 2608603255 Vágótárcsa, egyenes 125 mm 10 db Nemesacél, Fém
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Accessories Rapido 2608603255 Vágótárcsa, egyenes 125 mm 10 db Nemesacél,FémVágókorong, egyenes, rozsdamentes acélhoz - Rapido WA 60 T BF, 125 mm, 1, 10 darabos kiszerelésA Standard for Inox vágótárcsa jó választás az acél megbízható megmunkálá...
Termékazonosító: 791526
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 690 Ft/db)
3 690 Ft
Bosch Accessories
Rapido
2608603255
Vágótárcsa, egyenes
125 mm
10 db
Nemesacél,Fém
Vágókorong, egyenes, rozsdamentes acélhoz - Rapido WA 60 T BF, 125 mm, 1, 10 darabos kiszerelés
A Standard for Inox vágótárcsa jó választás az acél megbízható megmunkálásához. A korong alumínium-oxidból készül - kifejezetten az Inox-szal való használatra fejlesztve. Vas-, kén- és klórozott töltőanyagoktól mentes. Használja ezt a lemezt az inox vágásához. Bosch sarokcsiszolókhoz. A Bosch vágótárcsái megfelelnek a legmagasabb biztonsági követelményeknek, például az EN 12413 szabványnak. Leírás: WA 60 T BF, átmérő mm: 125, furatátmérő mm: 22,23, vastagság mm: 1,0
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Maximális perifériás sebesség: 80 m / s (a sebességtől és a lemez átmérőjétől függően) · Fe / S / Cl
Technical specifications:
Anyag alkalmasság: Nemesacél,Fém · Fordulatszám (max.): 12250 U/min · Furat átmérő: 22.23 mm · Kivitel (maró): #####gerade · Vastagság: 1 · Átmérő: 125 mm
| Tartalom | 10 db |
|---|---|
| Átmérő | 125 mm |
| Furat átmérő | 22.23 mm |
| Vastagság | 1 mm |
| Fordulatszám (max.) | 12250 fordulat/perc |
| Anyag alkalmasság | Nemesacél |
| Anyag alkalmasság | Fém |
| Méret | (Ø) 125 mm |
| Termék típus | Vágótárcsa, egyenes |
| Termékazonosító | 791526 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 1198025 |
| Súly | 422 g |
| Vonalkód | 3165140668873 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.