Lamellakorongok
Bosch Accessories 2608606716 Bosch Power Tools Felületcsiszoló korong Ø 125 mm 1 db
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bosch Accessories 2608606716 Bosch Power Tools Felületcsiszoló korong Ø 125 mm 1 db
Termékazonosító: 803549
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 590 Ft/db)
2 590 Ft
| Átmérő | 125 mm |
|---|---|
| Méret | (Ø) 125 mm |
| Belső Ø | 22.23 mm |
| Szemcsézés | 40 |
| Termékazonosító | 803549 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 1198009 |
| Súly | 74 g |
| Vonalkód | 3165140179812 |
A lamellakorongok kiváló választás különböző felületek csiszolására, vágására és polírozására. Bosch Accessories, Rhodius, PFERD és Proxxon márkák széles választéka közül megtalálhatod a megfelelő korongot az adott feladathoz.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.