Melegragasztó rúd 11 x 200 mm átlátszó 500 g, Bosch Accessories 2609255800
Gyártó: Bosch Accessories
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Melegragasztó rúd 11 x 200 mm átlátszó 500 g, Bosch Accessories 2609255800Átlátszó ragasztórúd D = 11 mm L = 200 mmRagasztórudak, átlátszó, Ø 11 mmMűszaki adatok: Kivitel (Bosch): Bosch-do-it (groen) · Méret, hossz...
Termékazonosító: 803103
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 690 Ft/db)
7 690 Ft
Átlátszó ragasztórúd D = 11 mm L = 200 mm
Ragasztórudak, átlátszó, Ø 11 mm
Műszaki adatok:
Kivitel (Bosch): Bosch-do-it (groen) · Méret, hossz: 200 mm · Szín: Átlátszó · Átmérő: 11 mm
| Átmérő | 11 mm |
|---|---|
| Hossz | 200 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Tartalom | 500 g |
| Termék típus | Ragasztópisztoly rúd |
| Termékazonosító | 803103 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bosch Accessories |
| Cikkszám | 1006361 |
| Súly | 505 g |
| Vonalkód | 3165140392518 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.