Asztali házak
Bopla BOPULT BP 810 Pultos műszerdobozok 176 x 106 x 54 ABS Élénk szürke (RAL 7035) 1 db
Gyártó: Bopla
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bopla BOPULT BP 810 Pultos műszerdobozok 176 x 106 x 54 ABS Élénk szürke (RAL 7035) 1 db
Termékazonosító: 869434
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 690 Ft/db)
7 690 Ft
| Anyag | ABS |
|---|---|
| Védelmi típus | IP40 |
| Szín | Élénk szürke (RAL 7035) |
| Méret (előlap) | 98.2 x 37.8 mm |
| Hossz | 176 mm |
| Szélesség | 106 mm |
| Magasság | 54 mm |
| Magasság (min.) | 25 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 176 x 106 x 54 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Gyártói szám | BOPULT BP 810 |
| Termék típus | Pultos műszerdobozok |
| Termékazonosító | 869434 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bopla |
| Cikkszám | 541400 |
| Súly | 149 g |
| Vonalkód | 4016138541403 |
Az asztali házak kategóriánkban megtalálhatók a legkülönfélébb méretű és kialakítású műszerdobozok, melyek tökéletesen alkalmasak elektronikai berendezések elhelyezésére. Renowned márkák, mint a Bopla, TEKO, Retex, OKW és Rittal kínálatából válogathatsz, hogy megtaláld a számodra legmegfelelőbb megoldást. A választékban műanyag és fém házak is helyet kapnak, melyek különböző méretekben és színekben érhetők el.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.