Bopla UM 62018 L-SET Asztali műszerdobozok 290.9 x 108 x 199 ABS Világosszürke 1 db
Gyártó: Bopla
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bopla UM 62018 L-SET Asztali műszerdobozok ( x x ) 290.9 x 108 x 199 mm ABS Világosszürke 1 db ULTRAMAS asztali ház ( x x ) 290.9 x 108 x 199 mm Az önmetsző cs...
Termékazonosító: 869019
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 39 990 Ft/db)
39 990 Ft
Bopla
UM 62018 L-SET
Asztali műszerdobozok
( x x ) 290.9 x 108 x 199 mm
ABS
Világosszürke
1 db
ULTRAMAS asztali ház
( x x ) 290.9 x 108 x 199 mm
Az önmetsző csavarokhoz bütykök vannak a ház félhéjaiban. A bütyök méreteit kifejezetten az Euro kártya formátumához igazították, és a félhéjak oldalfalain további hornyok vannak az áramköri lapok, szerelőlemezek és hasonlók függőleges rögzítéséhez. elérhető. A ház csavarjait kupakok borítják, ezért már nem láthatók. Lábak és sapkák achát szürke színben.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Anyag: ABS · Ház jellemzők: Szellőzőnyílással · Méret, magasság: 108 mm · Méret, mélység: 199 mm · Méret, szélesség: 290.9 mm · Szín: Világosszürke · További műszaki adatok: Hőállóság: 25°C és 70°C között.
Package contents:
A ház 2 mm vastag alumínium elülső és hátsó panellel rendelkezik.
| Jellemzők | Szellőzőnyílással |
|---|---|
| Anyag | ABS |
| Szín | Világosszürke |
| Szélesség | 290.9 mm |
| Magasság | 108 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 290.9 x 108 x 199 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Mélység | 199 mm |
| Gyártói szám | ULTRAMAS UM62009L+1X AB02009+ 2X FP60018 |
| Termék típus | Asztali műszerdobozok |
| Termékazonosító | 869019 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bopla |
| Cikkszám | 521302 |
| Súly | 939 g |
| Vonalkód | 4016138521306 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.