Asztali házak
Bopla ULTRAMAS UM62009L+2X FP60009 Asztali műszerdobozok 290.9 x 62.2 x 199 ABS Világosszürke 1 db
Gyártó: Bopla
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bopla ULTRAMAS UM62009L+2X FP60009 Asztali műszerdobozok 290.9 x 62.2 x 199 ABS Világosszürke 1 db
Termékazonosító: 869018
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 31 990 Ft/db)
31 990 Ft
| Jellemzők | Szellőzőnyílással |
|---|---|
| Anyag | ABS |
| Szín | Világosszürke |
| Szélesség | 290.9 mm |
| Magasság | 62.2 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 290.9 x 62.2 x 199 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Mélység | 199 mm |
| Gyártói szám | ULTRAMAS UM62009L+2X FP60009 |
| Termék típus | Asztali műszerdobozok |
| Termékazonosító | 869018 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bopla |
| Cikkszám | 521299 |
| Súly | 695 g |
| Vonalkód | 4016138521290 |
Az asztali házak kategóriánkban megtalálhatók a legkülönfélébb méretű és kialakítású műszerdobozok, melyek tökéletesen alkalmasak elektronikai berendezések elhelyezésére. Renowned márkák, mint a Bopla, TEKO, Retex, OKW és Rittal kínálatából válogathatsz, hogy megtaláld a számodra legmegfelelőbb megoldást. A választékban műanyag és fém házak is helyet kapnak, melyek különböző méretekben és színekben érhetők el.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.