Asztali házak
Bopla BOTEGO BO 62618 Asztali műszerdobozok 256.9 x 307.35 x 110.92 ABS Élénk szürke (RAL 7035) 1 db
Gyártó: Bopla
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bopla BOTEGO BO 62618 Asztali műszerdobozok 256.9 x 307.35 x 110.92 ABS Élénk szürke (RAL 7035) 1 db
Termékazonosító: 869014
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 48 990 Ft/db)
48 990 Ft
| Anyag | ABS |
|---|---|
| Védelmi típus | IP40 |
| Szín | Élénk szürke (RAL 7035) |
| Hossz | 256.9 mm |
| Szélesség | 307.35 mm |
| Magasság | 110.92 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 256.9 x 307.35 x 110.92 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Gyártói szám | BOTEGO BO 62618 |
| Termék típus | Asztali műszerdobozok |
| Termékazonosító | 869014 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bopla |
| Cikkszám | 520455 |
| Súly | 1.257 kg |
| Vonalkód | 4016138311907 |
Az asztali házak kategóriánkban megtalálhatók a legkülönfélébb méretű és kialakítású műszerdobozok, melyek tökéletesen alkalmasak elektronikai berendezések elhelyezésére. Renowned márkák, mint a Bopla, TEKO, Retex, OKW és Rittal kínálatából válogathatsz, hogy megtaláld a számodra legmegfelelőbb megoldást. A választékban műanyag és fém házak is helyet kapnak, melyek különböző méretekben és színekben érhetők el.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.