Asztali házak
Bopla BOTEGO BO 52012 Asztali műszerdobozok 196.9 x 240.7 x 80.44 ABS Élénk szürke (RAL 7035) 1 db
Gyártó: Bopla
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bopla BOTEGO BO 52012 Asztali műszerdobozok 196.9 x 240.7 x 80.44 ABS Élénk szürke (RAL 7035) 1 db
Termékazonosító: 869011
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 31 990 Ft/db)
31 990 Ft
| Anyag | ABS |
|---|---|
| Védelmi típus | IP40 |
| Szín | Élénk szürke (RAL 7035) |
| Hossz | 196.9 mm |
| Szélesség | 240.7 mm |
| Magasság | 80.44 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 196.9 x 240.7 x 80.44 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Gyártói szám | BOTEGO BO 52012 |
| Termék típus | Asztali műszerdobozok |
| Termékazonosító | 869011 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bopla |
| Cikkszám | 520416 |
| Súly | 766 g |
| Vonalkód | 4016138311877 |
Az asztali házak kategóriánkban megtalálhatók a legkülönfélébb méretű és kialakítású műszerdobozok, melyek tökéletesen alkalmasak elektronikai berendezések elhelyezésére. Renowned márkák, mint a Bopla, TEKO, Retex, OKW és Rittal kínálatából válogathatsz, hogy megtaláld a számodra legmegfelelőbb megoldást. A választékban műanyag és fém házak is helyet kapnak, melyek különböző méretekben és színekben érhetők el.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.