Block ST 160/23/24 Vezérlő transzformátor, Leválasztó transzformátor, Biztonsági transzformátor 1 x 219 V/AC, 230 V/AC, 241 V/AC 1 x 24 V/AC 160 VA
Gyártó: Block
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Block ST 160/23/24 Vezérlő transzformátor,Leválasztó transzformátor,Biztonsági transzformátor 1 x 219 V/AC,230 V/AC,241 V/AC 1 x 24 V/AC 160 VA Vezérlő, biztonsági, leválasztó transzformátor ST sorozatEz a szöveg...
Termékazonosító: 917485
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 31 990 Ft/db)
31 990 Ft
Vezérlő, biztonsági, leválasztó transzformátor ST sorozat
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Alacsony bemeneti áramszabályozó, biztonsági vagy leválasztó transzformátor csavaros csatlakozókkal.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Bemenetek: 1 x · Bemeneti feszültség (ofszet): 219 V/AC,230 V/AC,241 V/AC · Certifikációk: cULus recognized · Csatlakozó: Csavaros kapocs · Engedélyek, szabványok: VDE, UL 5085-1 / -2, CSA 22.2, 66. sz · Frekvencia: 50 - 60 Hz · Hatékonysági fok: 86 % · Kimenetek száma: 1 x · Kimeneti feszültség: 24 V/AC · Kivitel: nyitott · Környezeti hőmérséklet (max.): +40 °C · Méret, hossz: 88 mm · Méret, magasság: 103 mm · Méret, szélesség: 96 mm · Szerelési mód: Talp konzol · Szigetelőanyag osztály: VDE = B, UL = 105. osztály · Súly: 2.8 kg · Teljesítmény: 160 VA · Transzformátor jellemzők: +/- 5% kapocs a bemenő feszültséghez · Védelmi osztály: I
| Kimeneti feszültség (min.) | 24 V/AC |
|---|---|
| Kimenetek száma | 1 x |
| Bemenetek | 1 x |
| Teljesítmény | 160 VA |
| Bemeneti feszültség (ofszet) | 219 V/AC |
| Bemeneti feszültség (ofszet) | 230 V/AC |
| Bemeneti feszültség (ofszet) | 241 V/AC |
| Szabványok | VDE, UL 5085-1 / -2, CSA 22.2, 66. sz |
| Csatlakozó | Csavaros kapocs |
| Frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Szélesség | 96 mm |
| Magasság | 103 mm |
| Hossz | 88 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 88 x 96 x 103 mm |
| Certifikációk | cULus recognized |
| Bemenő feszültség | 1 x 219 V/AC, 230 V/AC, 241 V/AC |
| Kimenő feszültség | 1 x 24 V/AC |
| Jellemzők | +/- 5% kapocs a bemenő feszültséghez |
| Gyártói szám | ST 160/23/24 |
| Kivitel | Talp konzol |
| Hatékonysági fok | 86 % |
| Kivitel | nyitott |
| Szigetelőanyag osztály | VDE = B, UL = 105. osztály |
| RoHS konform | Igen |
| Védelmi osztály | I |
| Max. környezeti hőmérséklet | +40 °C |
| Súly | 2.8 kg |
| Termék típus | Vezérlő transzformátor |
| Termékazonosító | 917485 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Block |
| Cikkszám | 715439 |
| Súly | 2.805 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.