NYÁK-ba ültethető transzformátorok
Block FL 8/18 Nyomtatott áramköri transzformátor 2 x 115 V 2 x 18 V/AC 8 VA 222 mA
Gyártó: Block
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Block FL 8/18 Nyomtatott áramköri transzformátor 2 x 115 V 2 x 18 V/AC 8 VA 222 mA
Termékazonosító: 916961
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 190 Ft/db)
9 190 Ft
| Kimeneti feszültség (min.) | 18 V/AC |
|---|---|
| Kimenő feszültség | 2 x 18 V/AC |
| Kimenő áram | 222 mA |
| Bemenetek | 2 x |
| Kimenetek száma | 2 x |
| Bemeneti feszültség (ofszet) | 115 V |
| Bemenő feszültség | 2 x 115 V |
| Teljesítmény | 8 VA |
| Frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Gyártói szám | FL 8/18 |
| Tartalom | 1 db |
| Certifikációk | C-UL-US, ENEC 10 (VDE) |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Csatlakozók | Forrasztócsúcsok nyák lapokhoz |
| Szigetelőanyag osztály | VDE=E, UL=105 |
| Hatásfok | 76 % |
| Elsődleges feszültség | 2 x 115 V |
| RoHS konform | Igen |
| Vizsgálati feszültség | 5000 V |
| Súly | 0.25 kg |
| Termék típus | Nyomtatott áramköri transzformátor |
| Termékazonosító | 916961 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Block |
| Cikkszám | 710694 |
| Súly | 257 g |
A NYÁK-ba ültethető transzformátorok kategóriánkban megtalálhatók a Block, Hahn és Gerth márkák által gyártott termékek. A kínálatunkban szerepelnek kis teljesítményű, 4 VA-s modellek, mint a Block FL 4/9, de nagyobb teljesítményű transzformátorok is, például a 30 VA-s Block FL 30/15. Válasszon a kívánt feszültségátalakítás és áramkörhöz illő modellt!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.