BLOCK EI 30/18 nyáktrafó 230V, 12V/191mA/2,3W, VB 2,3/1/12
Gyártó: Block
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
EI 30/18 trafó nyomtatott laphoz, VB, 2,3 VAMinimális méret, nagy teljesítményRövidzár ellen védettVB egyes feszültségCsatlakozó, primer: 1 – 2 stift Csatlakozó, szekunder: 4 - 3 stift...
Termékazonosító: 42297
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 890 Ft/db)
3 890 Ft
Minimális méret, nagy teljesítmény
Rövidzár ellen védett
VB egyes feszültség
Csatlakozó, primer: 1 – 2 stift
Csatlakozó, szekunder: 4 - 3 stift
Műszaki adatok:
Certifikációk: C-UL-US, ENEC 10 (VDE) · Csatlakozók: Forrasztócsúcsok nyákhoz · Elsődleges feszültség: 230 V · Frekvencia: 50 - 60 Hz · Gyártói szám: VB 2,3/1/12 · Hatásfok: 59 % · Környezeti hőmérséklet (max.): +70 °C · Másodlagos feszültség: 12 V · Másodlagos áram: 191 mA · PCB szoftverben elérhető: Target 3001! · Szigetelőanyag osztály: VDE=B, UL=105 · Súly: 0.11 kg · Tartalom: 1 db · Teljesítmény: 2,3 VA · Vizsgálati feszültség: 5000 V · Védelmi osztály: II · Üresjárati veszteség: 0.9 W
Figyelem:
Méretet és csatlakozást lásd a műszaki adatlapon
| Kimeneti feszültség (min.) | 12 V/AC |
|---|---|
| Kimenő feszültség | 1 x 12 V/AC |
| Kimenő áram | 191 mA |
| Bemenetek | 1 x |
| Kimenetek száma | 1 x |
| Bemeneti feszültség (ofszet) | 230 V |
| Bemenő feszültség | 1 x 230 V |
| Teljesítmény | 2.30 VA |
| Frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Gyártói szám | VB 2,3/1/12 |
| Tartalom | 1 db |
| Certifikációk | C-UL-US, ENEC 10 (VDE) |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Teljesítmény | 2,3 VA |
| Csatlakozók | Forrasztócsúcsok nyákhoz |
| Kimeneti feszültség | 12 V |
| Szigetelőanyag osztály | VDE=B, UL=105 |
| Hatásfok | 59 % |
| RoHS konform | Igen |
| Max. környezeti hőmérséklet | +70 °C |
| Vizsgálati feszültség | 5000 V |
| Súly | 0.11 kg |
| Termék típus | Nyomtatott áramköri transzformátor |
| Termékazonosító | 42297 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Block |
| Cikkszám | 710249 |
| Súly | 118 g |
| Vonalkód | 4016138536805 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.