NYÁK-ba ültethető transzformátorok
Block FL 4/9 Nyomtatott áramköri transzformátor 2 x 115 V 2 x 9 V/AC 4 VA 222 mA
Gyártó: Block
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Block FL 4/9 Nyomtatott áramköri transzformátor 2 x 115 V 2 x 9 V/AC 4 VA 222 mA
Termékazonosító: 917037
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 790 Ft/db)
5 790 Ft
| Kimeneti feszültség (min.) | 9 V/AC |
|---|---|
| Kimenő feszültség | 2 x 9 V/AC |
| Kimenő áram | 222 mA |
| Bemenetek | 2 x |
| Kimenetek száma | 2 x |
| Bemeneti feszültség (ofszet) | 115 V |
| Bemenő feszültség | 2 x 115 V |
| Teljesítmény | 4 VA |
| Frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Gyártói szám | FL 4/9 |
| Tartalom | 1 db |
| Certifikációk | C-UL-US, ENEC 10 (VDE) |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Csatlakozók | Forrasztócsúcsok nyák lapokhoz |
| Szigetelőanyag osztály | VDE=E, UL=105 |
| Hatásfok | 66 % |
| Elsődleges feszültség | 2 x 115 V |
| RoHS konform | Igen |
| Vizsgálati feszültség | 5000 V |
| Súly | 0.15 kg |
| Termék típus | Nyomtatott áramköri transzformátor |
| Termékazonosító | 917037 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Block |
| Cikkszám | 710247 |
| Súly | 154 g |
A NYÁK-ba ültethető transzformátorok kategóriánkban megtalálhatók a Block, Hahn és Gerth márkák által gyártott termékek. A kínálatunkban szerepelnek kis teljesítményű, 4 VA-s modellek, mint a Block FL 4/9, de nagyobb teljesítményű transzformátorok is, például a 30 VA-s Block FL 30/15. Válasszon a kívánt feszültségátalakítás és áramkörhöz illő modellt!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.