Block ACT 100 Biztonsági transzformátor 1 x 230 V/AC 1 x 24 V/AC 100 VA 4.16 A
Gyártó: Block
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Block ACT 100 Biztonsági transzformátor 1 x 230 V/AC 1 x 24 V/AC 100 VA 4.16 A ACT biztonsági transzformátorIntegrált rövidzárlat- és túlterhelésvédelem a bemeneten található hőbiztosíték és a kimeneten található biztosíték révénT...
Termékazonosító: 917026
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 60 990 Ft/db)
60 990 Ft
ACT biztonsági transzformátor
Integrált rövidzárlat- és túlterhelésvédelem a bemeneten található hőbiztosíték és a kimeneten található biztosíték révén
Tartós korrózióvédelem, magas szigetelési érték és maximális elektromos megbízhatóság az XtraDenseFill öntött műgyanta tokozásnak köszönhetően
A szerelősíneknek köszönhetően ideálisan alkalmas kisebb elosztótáblákhoz vagy mérődobozokhoz
Az ACT sorozatú biztonsági transzformátorok a primer áramkör és a szekunder áramkör biztonságos galvanikus leválasztására szolgálnak, és az EN (IEC) 61558-2-6 szabvány szerint készülnek. A kimeneti feszültség korlátozásával a transzformátorok alkalmasak SELV és PELV áramkörök kiépítésére. A transzformátorok masszív műanyag házzal rendelkeznek, és szerelősínre szerelhetők.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Bemenetek: 1 x · Bemeneti feszültség (ofszet): 230 V/AC · Csatlakozó: Csavaros kapocs · Frekvencia: 50 - 60 Hz · Kimenetek száma: 1 x · Kimeneti feszültség: 24 V/AC · Kimenő áram: 4.16 A · Környezeti hőmérséklet (max.): +25 °C · Méret, hossz: 159 mm · Méret, magasság: 63 mm · Méret, szélesség: 94 mm · Szerelési mód: Kalapsínes · Szigetelőanyag osztály: B · Súly: 1.93 kg · Teljesítmény: 100 VA · További műszaki adatok: Biztonsági transzformátor az IEC 61558-2-6 szerint · DIN 61558-2-6 · VDE 0570 2-6. Rész · Védelmi osztály: II
| Kimeneti feszültség (min.) | 24 V/AC |
|---|---|
| Kimenő áram | 4.16 A |
| Kimenetek száma | 1 x |
| Bemenetek | 1 x |
| Teljesítmény | 100 VA |
| Bemeneti feszültség (ofszet) | 230 V/AC |
| Csatlakozó | Csavaros kapcsok |
| Frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Szélesség | 94 mm |
| Magasság | 63 mm |
| Hossz | 159 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 159 x 94 x 63 mm |
| Bemenő feszültség | 1 x 230 V/AC |
| Kimenő feszültség | 1 x 24 V/AC |
| Gyártói szám | ACT 100 |
| Kivitel | Kalapsínes |
| Szigetelőanyag osztály | B |
| RoHS konform | Igen |
| Védelmi osztály | II |
| Max. környezeti hőmérséklet | +25 °C |
| Súly | 1.93 kg |
| Termék típus | Biztonsági transzformátor |
| Termékazonosító | 917026 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Block |
| Cikkszám | 710220 |
| Súly | 2.217 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.