Bekapcsolási áramkorlátozók
Block ESG 3 Behatolási áramkorlátozó ESG 3 Ház: IP65/csipeszek: IP44
Gyártó: Block
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Block ESG 3 Behatolási áramkorlátozó ESG 3 Ház: IP65/csipeszek: IP44
Termékazonosító: 919260
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 72 990 Ft/db)
72 990 Ft
| Csatlakozóvezeték (max.) | 3680 W |
|---|---|
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 66 x 70 x 121 mm |
| Súly | 750 g |
| Csatlakozó típus A | Védőérintkezős dugó |
| Csatlakozó típus B | Védőérintkezős dugalj |
| Mélység | 121 mm |
| Magasság | 70 mm |
| Szélesség | 66 mm |
| Védelmi típus | Ház: IP65/csipeszek: IP44 |
| Bemeneti feszültség | 230 V/AC |
| Névleges áram (max.) | 16 A |
| Teljesítmény | 3680 W |
| Termék típus | Bekapcsolási áram korlátozó |
| Termékazonosító | 919260 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Block |
| Cikkszám | 512337 |
| Súly | 827 g |
A bekapcsolási áramkorlátozók a villanyszerelésben fontos szerepet játszanak, biztosítva az elektromos berendezések biztonságos működését. Ezen eszközök segítségével korlátozható az áramkörbe áramló energia mennyisége, így megelőzhető a túlfeszültség és a károsodás. A Camtec, IVT, Thalheimer, Schabus és H-Tronic márkák széles választéka közül válogathatsz bekapcsolási áramkorlátozókat, melyek többféle teljesítményre és alkalmazásra alkalmasak.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.