Block TT1 1,6-4-42 Leválasztó transzformátor 1 x 42 V/AC 1600 VA
Gyártó: Block
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
undefinedTechnical specifications: ATT.TEMP_ENVIRONMENTAL_MAX: 40 °C · Content: 1 ST · Product net height: 260 mm · Product net length: 160 mm · Product net weight: 13.80 kg · Product net width: 145 mm · Protection class: I · Secondary vol...
Termékazonosító: 977166
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 204 990 Ft/db)
204 990 Ft
ATT.TEMP_ENVIRONMENTAL_MAX: 40 °C · Content: 1 ST · Product net height: 260 mm · Product net length: 160 mm · Product net weight: 13.80 kg · Product net width: 145 mm · Protection class: I · Secondary voltage: 42 V · Type (manufacturer type): TT1 1,6-4-42
| Kimeneti feszültség (min.) | 42 V/AC |
|---|---|
| Kimenetek száma | 1 x |
| Teljesítmény | 1600 VA |
| Bemeneti feszültség (ofszet) | 380 V/AC |
| Bemeneti feszültség (ofszet) | 400 V/AC |
| Bemeneti feszültség (ofszet) | 440 V/AC |
| Szabványok | VDE 0570 2-2 rész, DIN EN 61558-2-2, EN 61558-2-2, IEC 61558-2-, UL 5085-1 / -2, CSA 22.2 No.66 |
| Csatlakozó | Csavaros kapocs |
| Frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Szélesség | 160 mm |
| Magasság | 260 mm |
| Hossz | 145 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 145 x 160 x 260 mm |
| Certifikációk | cULus recognized |
| Kimenő feszültség | 1 x 42 V/AC |
| Gyártói szám | TT1 1,6-4-42 |
| Kivitel | Talp konzol |
| Hatékonysági fok | 93 % |
| Kivitel | nyitott |
| Szigetelőanyag osztály | VDE = F, UL = 155 osztály |
| RoHS konform | Igen |
| Védelmi osztály | I |
| Max. környezeti hőmérséklet | +40 °C |
| Súly | 13.80 kg |
| Termék típus | Leválasztó transzformátor |
| Termékazonosító | 977166 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Block |
| Cikkszám | 1390909 |
| Súly | 14.397 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.