Munkaasztalok | Munkaállványok
Black & Decker WM536-XJ Munkapad
Gyártó: Black & Decker
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Black & Decker WM536-XJ Munkapad
Termékazonosító: 890055
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 32 990 Ft/db)
32 990 Ft
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Jellemzők | állítható magasság |
| Magasság (max.) | 775 mm |
| Magasság (min.) | 595 mm |
| Tartóerő (asztal) | 250 kg |
| Termék típus | Munkapad alap modul |
| Termékazonosító | 890055 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Black & Decker |
| Cikkszám | 707507 |
| Súly | 10.74 kg |
| Vonalkód | 5011402100170 |
A professzionális munkát igénylő projektekhez és hobbi barkácsoláshoz is ideális munkaasztalok és munkaállványok széles választéka áll rendelkezésre. A Holzmann Maschinen, Bosch Professional, Stanley, Brennenstuhl és Wolfcraft márkák termékei garantálják a stabilitást, megbízhatóságot és kényelmes munkavégzést. Válasszon a különböző méretekben és funkciókban elérhető munkaasztalokból, hogy megfeleljenek az egyéni igényeinek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.