Szalagkábelek
BKL Electronic 10120164 Szalagkábel Raszterméret: 1.27 mm 40 x 0.08 mm² Tarka méteráru
Gyártó: BKL Electronic
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
BKL Electronic 10120164 Szalagkábel Raszterméret: 1.27 mm 40 x 0.08 mm² Tarka méteráru
Termékazonosító: 874406
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 790 Ft/db)
6 790 Ft
| RM | 1.27 mm |
|---|---|
| Erek száma | 40 x |
| Keresztmetszet (erenként) | 0.08 mm² |
| Keresztmetszet | 40 x 0.08 mm² |
| Jellemzők | Lángálló |
| Jellemzők | Színkódolt |
| Szélesség | 50.53 mm |
| Magasság | 49.53 mm |
| Szín | Tarka |
| Tartalom | méteráru |
| Csomagolva | Igen |
| AWG | 28 |
| Árnyékolt | Nem |
| Halogénmentes | Nem |
| Méteráru | Nem |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Vezeték felépítés | 7 x 0.127 mm |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (min.) | -30 °C |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (max.) | +105 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (min.) | -20 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (max.) | +105 °C |
| Gyártói szám | 10120164 |
| Gyártói szám | FBL |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Szalagkábel |
| Termékazonosító | 874406 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | BKL Electronic |
| Cikkszám | 744352 |
| Súly | 80 g |
| Vonalkód | 4011376701831 |
Szalagkábeleinkkel könnyedén és megbízhatóan kötheti össze elektronikai alkatrészeket. A 3M, BKL Electronic, Molex, econ connect és TRU COMPONENTS márkák kínálatában megtalálhatók a legkülönfélébb típusok, mint például lapos szalagkábelek, halogénmentes kábelek és méteráru. Válasszon a 2010 3M® POLZ20-tól a 3M 3759/64-ig, hogy megfeleljen az igényeinek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.