Jack csatlakozóhüvely, , mono 6.3 MM
Gyártó: BKL Electronic
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Beépíthető jack alj, 6,35 mm6,35 mmBeépíthető aljMonoMűszaki adatok: Audio channels: Mono · Beépítési Ø: 10 mm · Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó típus: Jack csatlakozó, 6,35 mm · Dugaszciklusok (tevékenység):...
Termékazonosító: 46069
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 335 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 3
335 Ft
6,35 mm
Beépíthető alj
Mono
Műszaki adatok:
Audio channels: Mono · Beépítési Ø: 10 mm · Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó típus: Jack csatlakozó, 6,35 mm · Dugaszciklusok (tevékenység): ≥ 3 000 · Dugócsatlakozó kivitel: Alj, beépíthető, vízszintes · Gyártói szám: 1109016 · Hőmérséklettartomány: -20
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Gyártói szám | 1109016 |
| Gyártói szám | 1109016 |
| Tartalom | 1 db |
| Audio channels | Mono |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Pólusszám | 2 |
| Kivitel | Alj, beépíthető, vízszintes |
| Beépítési Ø | 10 mm |
| Kapcsoló érintkező típus | Van |
| Rögzítés | Nyomtatott |
| Pólusszám | 2 / mono |
| Csatlakozó | Forrasztós |
| Érintkezőanyag | Nikkelezett |
| Dugaszciklusok | ≥ 3 000 |
| Hőmérséklettartomány | -20 ... +70 °C |
| Termék típus | Jack csatlakozó, 6,35 mm |
| Termékazonosító | 46069 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | BKL Electronic |
| Cikkszám | 736392 |
| Súly | 6 g |
| Vonalkód | 4011376706881 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Gyors, pontos, mindenkinek ajánlom !
foximaxi018 –