Adapter csatlakozó 1,1 mm / 3,8 mm
Gyártó: BKL Electronic
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Tápcsatlakozó lengőaljak 3.8 mm 1.1 mm HÜVELYMűszaki adatok: Belső Ø: 3.8 mm · Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó típus: Kisfeszültségű csatlakozó · Dugó...
Termékazonosító: 45464
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 995 Ft/db)
995 Ft
3.8 mm
1.1 mm
HÜVELY
Műszaki adatok:
Belső Ø: 3.8 mm · Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó típus: Kisfeszültségű csatlakozó · Dugócsatlakozó kivitel: Alj, egyenes · Gyártói szám: 72223 · Tartalom: 1 db · Tű átmérő: 1.1 mm
| Gyártói szám | 072223 |
|---|---|
| Gyártói szám | 072223 |
| Tartalom | 1 db |
| Belső Ø | 3.8 mm |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Tű átmérő | 1.1 mm |
| Kivitel | Alj, egyenes |
| Külső Ø | 3.8 mm |
| Csatlakozó | - |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kisfeszültségű csatlakozó |
| Termékazonosító | 45464 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | BKL Electronic |
| Cikkszám | 734104 |
| Súly | 6 g |
| Vonalkód | 4011376705402 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.