Szigetelt banánhüvely 4/23mm kék
Gyártó: BKL Electronic
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Csatlakozóaljzatok, teljesen szigetelt4 mm4 mm-es dugókhoz, színes szigetelő sapkával, gyűrűvel és forrasztható csatlakozással. Igen alkalmas beépítésre max. 3 mm falvastagságig. M 6 anyával és alátéttel, hossz 23 mm.Műszak...
Termékazonosító: 45434
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 255 Ft/db)
255 Ft
4 mm
4 mm-es dugókhoz, színes szigetelő sapkával, gyűrűvel és forrasztható csatlakozással. Igen alkalmas beépítésre max. 3 mm falvastagságig. M 6 anyával és alátéttel, hossz 23 mm.
Műszaki adatok:
Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó típus: Labor csatlakozóaljzat · Dugócsatlakozó kivitel: Alj, beépíthető, függőleges · Gyártói szám: 72310 · Méret, hossz: 23 mm · Névleges áram: 16 A · Szigetelés: Teljesen szigetelt · Szigetelőanyag: PVC · Szín: Kék · Tartalom: 1 db · Tű átmérő: 4 mm · Érintkezőanyag: nikkelezett
| Névleges áram | 16 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 16 A |
| Gyártói szám | 072310 |
| Gyártói szám | 072310 |
| Tartalom | 1 db |
| Szín | Kék |
| Hossz | 23 mm |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Szigetelés | Teljesen szigetelt |
| Tű átmérő | 4 mm |
| Kivitel | Alj, beépíthető, függőleges |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Névleges áram | 16 A |
| Csatlakozó | - |
| Érintkezőanyag | Nikkelezett |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Labor csatlakozóaljzat |
| Termékazonosító | 45434 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | BKL Electronic |
| Cikkszám | 734047 |
| Súly | 3.3 g |
| Vonalkód | 4011376705327 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.