BKL Electronic előlapra szerelhető 3,5 mm mono jack aljzat, 72314
Gyártó: BKL Electronic
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Beépíthető jack csatlakozóaljzatok, 3,5 mm3,5 mmBeépíthető hüvelyMonoMűszaki adatok: Audio channels: Mono · Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó típus: Jack csatlakozó, 3,5 mm · Dugaszciklusok (tevékenység): ≥ 3000...
Termékazonosító: 45095
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 555 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 2
555 Ft
3,5 mm
Beépíthető hüvely
Mono
Műszaki adatok:
Audio channels: Mono · Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó típus: Jack csatlakozó, 3,5 mm · Dugaszciklusok (tevékenység): ≥ 3000 · Dugócsatlakozó kivitel: Alj, beépíthető, függőleges · Gyártói szám: 72314 · Hőmérséklettartomány: -20
| Szín | Ezüst |
|---|---|
| Gyártói szám | 072314 |
| Gyártói szám | 072314 |
| Tartalom | 1 db |
| Audio channels | Mono |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Pólusszám | 2 |
| Kivitel | Alj, beépíthető, függőleges |
| Kapcsoló érintkező típus | Van |
| Rögzítés | Központos |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Érintkezőanyag | Nikkelezett |
| Dugaszciklusok | ≥ 3000 |
| Hőmérséklettartomány | -20 ... +70 °C |
| Termék típus | Jack csatlakozó, 3,5 mm |
| Termékazonosító | 45095 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | BKL Electronic |
| Cikkszám | 733121 |
| Súly | 1.6 g |
| Vonalkód | 4011376705044 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.