BKL Electronic 1107008 Jack csatlakozó, 6,35 mm Dugó, egyenes Pólusszám: 2 Mono Ezüst 1 db
Gyártó: BKL Electronic
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Jack csatlakozók, 6,35 mm6,35 mmEgyenes dugóMonoMűszaki adatok: ATT.LOV.BEND-PROTECTION_YES-NO: Nem · Anyag: Fém · Audio channels: Mono · Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó típus: Jack csatlakozó, 6,35 mm · Dugas...
Termékazonosító: 44981
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 605 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 2
605 Ft
6,35 mm
Egyenes dugó
Mono
Műszaki adatok:
ATT.LOV.BEND-PROTECTION_YES-NO: Nem · Anyag: Fém · Audio channels: Mono · Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó típus: Jack csatlakozó, 6,35 mm · Dugaszciklusok (tevékenység): ≥ 3 000 · Dugócsatlakozó kivitel: Dugó, egyenes · Gyártói szám: 1107008 · Hőmérséklettartomány: -20
| Szín | Ezüst |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Gyártói szám | 1107008 |
| Gyártói szám | 1107008 |
| Tartalom | 1 db |
| Audio channels | Mono |
| Törésvédelem | Igen |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Pólusszám | 2 |
| Kivitel | Dugó, egyenes |
| Külső Ø | 6.35 mm |
| Csatlakozó | - |
| Kábel Ø | 7,80 mm |
| Érintkezőanyag | Nikkelezett |
| Dugaszciklusok | ≥ 3 000 |
| Hőmérséklettartomány | -20 ... +70 °C |
| Termék típus | Jack csatlakozó, 6,35 mm |
| Termékazonosító | 44981 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | BKL Electronic |
| Cikkszám | 732923 |
| Súly | 11.1 g |
| Vonalkód | 4011376704993 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.