BKL Electronic lengő 6,35 mm mono jack dugó, műanyag, 1107001
Gyártó: BKL Electronic
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Jack dugó, 6,35 mm6,35 mmEgyenes dugóMonoMűszaki adatok: Anyag: PA · Audio channels: Mono · Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó típus: Jack csatlakozó, 6,35 mm · Dugaszciklusok (tevékenység): ≥ 3000 · Dugócsatlako...
Termékazonosító: 44976
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 225 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 2
225 Ft
6,35 mm
Egyenes dugó
Mono
Műszaki adatok:
Anyag: PA · Audio channels: Mono · Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó típus: Jack csatlakozó, 6,35 mm · Dugaszciklusok (tevékenység): ≥ 3000 · Dugócsatlakozó kivitel: Dugó, egyenes · Gyártói szám: 1107001 · Hőmérséklettartomány: -20
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Anyag | PA |
| Gyártói szám | 1107001 |
| Gyártói szám | 1107001 |
| Tartalom | 1 db |
| Audio channels | Mono |
| Törésvédelem | Igen |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Pólusszám | 2 |
| Kivitel | Dugó, egyenes |
| Külső Ø | 6.35 mm |
| Pólusszám | 2 / mono |
| Csatlakozó | - |
| Kábel Ø | 6.20 mm |
| Érintkezőanyag | Nikkelezett |
| Dugaszciklusok | ≥ 3000 |
| Hőmérséklettartomány | -20 ... +70 °C |
| Termék típus | Jack csatlakozó, 6,35 mm |
| Termékazonosító | 44976 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | BKL Electronic |
| Cikkszám | 732915 |
| Súly | 6 g |
| Vonalkód | 4011376704986 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.