Jack dugó 2,5 mm mono 2,5 mm
Gyártó: BKL Electronic
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Jackdugós csatlakozó 2,5 mm-esMono2,5 mm2,5 mm-es hüvelyekhez.Műszaki adatok: Anyag: PVC · Audio channels: Mono · Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó típus: Jack csatlakozó, 2,5 mm · Dugaszciklusok (tevékenysé...
Termékazonosító: 44917
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 325 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 5
325 Ft
Mono
2,5 mm
2,5 mm-es hüvelyekhez.
Műszaki adatok:
Anyag: PVC · Audio channels: Mono · Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó típus: Jack csatlakozó, 2,5 mm · Dugaszciklusok (tevékenység): ≥ 3 000 · Dugócsatlakozó kivitel: Dugó, egyenes · Gyártói szám: 072117 · Hőmérséklettartomány: -20
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Anyag | PVC |
| Gyártói szám | 072117 |
| Gyártói szám | 072117 |
| Tartalom | 1 db |
| Audio channels | Mono |
| Törésvédelem | Igen |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Pólusszám | 2 |
| Kivitel | Dugó, egyenes |
| Külső Ø | 2.5 mm |
| Pólusszám | 2 / Mono |
| Csatlakozó | - |
| Érintkezőanyag | Nikkelezett |
| Dugaszciklusok | ≥ 3 000 |
| Hőmérséklettartomány | -20 ... +70 °C |
| Termék típus | Jack csatlakozó, 2,5 mm |
| Termékazonosító | 44917 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | BKL Electronic |
| Cikkszám | 732818 |
| Súly | 2 g |
| Vonalkód | 4011376704979 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Pontos korrekt partner, ajánlom.
OhnTriggor –