Jack csatlakozóhüvely, , mono, szigetelt 6.3 MM
Gyártó: BKL Electronic
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Beépíthető jack alj, 6,35 mm6,35 mmBeépíthető hüvelyMonoMűszaki adatok: Audio channels: Mono · Beépítési Ø: 9,2 mm · Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó típus: Jack csatlakozó, 6,35 mm · Dugaszciklusok (tevékenysé...
Termékazonosító: 44880
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 315 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 3
315 Ft
6,35 mm
Beépíthető hüvely
Mono
Műszaki adatok:
Audio channels: Mono · Beépítési Ø: 9,2 mm · Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó típus: Jack csatlakozó, 6,35 mm · Dugaszciklusok (tevékenység): ≥ 3 000 · Dugócsatlakozó kivitel: Alj, beépíthető, függőleges · Gyártói szám: 1109030 · Hőmérséklettartomány: -20
| Szín | Ezüst |
|---|---|
| Gyártói szám | 1109030 |
| Gyártói szám | 1109030 |
| Tartalom | 1 db |
| Audio channels | Mono |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Pólusszám | 2 |
| Kivitel | Alj, beépíthető, függőleges |
| Beépítési Ø | 9,2 mm |
| Kapcsoló érintkező típus | Nincs |
| Rögzítés | Központi |
| Pólusszám | 2 / Mono (szigetelt) |
| Csatlakozó | Forrasztós |
| Érintkezőanyag | Nikkelezett |
| Dugaszciklusok | ≥ 3 000 |
| Hőmérséklettartomány | -20 ... +70 °C |
| Termék típus | Jack csatlakozó, 6,35 mm |
| Termékazonosító | 44880 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | BKL Electronic |
| Cikkszám | 732761 |
| Súly | 5.4 g |
| Vonalkód | 4011376704955 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.