Jack csatlakozóaljzat, 3,5 MM MONO
Gyártó: BKL Electronic
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Jack csatlakozóaljzatok, 3,5 mm3,5 mmHüvely, egyenesMonoMűszaki adatok: Anyag: PA · Audio channels: Mono · Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó típus: Jack csatlakozó, 3,5 mm · Dugaszciklusok (tevékenység): ≥ 3 000...
Termékazonosító: 44447
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 455 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 3
455 Ft
3,5 mm
Hüvely, egyenes
Mono
Műszaki adatok:
Anyag: PA · Audio channels: Mono · Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó típus: Jack csatlakozó, 3,5 mm · Dugaszciklusok (tevékenység): ≥ 3 000 · Dugócsatlakozó kivitel: Alj, egyenes · Gyártói szám: 072207 · Hőmérséklettartomány: -20
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Anyag | PA |
| Gyártói szám | 072207 |
| Gyártói szám | 072207 |
| Tartalom | 1 db |
| Audio channels | Mono |
| Törésvédelem | Igen |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Pólusszám | 2 |
| Kivitel | Alj, egyenes |
| Pólusszám | 2 / mono |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Érintkezőanyag | Nikkelezett |
| Dugaszciklusok | ≥ 3 000 |
| Hőmérséklettartomány | -20 ... +70 °C |
| Termék típus | Jack csatlakozó, 3,5 mm |
| Termékazonosító | 44447 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | BKL Electronic |
| Cikkszám | 731498 |
| Súly | 3.25 g |
| Vonalkód | 4011376704726 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.