Csavaros és hüvelyes kapocslécek
BKL Electronic 10120876 Nyáklapba ültethető csatlakozó Össz pólusszám 16 Sorok száma 2 1 db
Gyártó: BKL Electronic
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
BKL Electronic 10120876 Nyáklapba ültethető csatlakozó Össz pólusszám 16 Sorok száma 2 1 db
Termékazonosító: 871207
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 865 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 2
865 Ft
| Kivitel | Nyáklap foglalat, egyenes |
|---|---|
| Dugaszolási irány | Merőlegesen a nyomtatott áramköri laphoz |
| Sorok száma | 2 |
| RM | 2.54 mm |
| Névleges áram | 1 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 1 A |
| Pólusok száma sorozatonként | 8 |
| Csatlakozó | Késes kapocs |
| Szín | Fekete |
| Ház anyaga | PBT, UL94V-0 |
| Gyártói szám | 10120876 |
| Tartalom | 1 db |
| Érintkezőanyag | Sárgaréz |
| Szélesség | 17.78 mm |
| Magasság | 10.7 mm |
| Hossz | 9.4 mm |
| Hőmérséklet (max.) | +105 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Gyártói szám | 10120876 |
| Méret | (H x Sz x Ma) 9.4 x 17.78 x 10.7 mm |
| Össz pólusszám | 16 |
| Érintkező felület | Aranyozott |
| Névleges feszültség | 250 V/AC |
| Névleges feszültség | 250 V/DC |
| Pólusszám | 16 |
| Vizsgálófeszültség | 500 V |
| Terhelhetőség | 1 A |
| Érintkezők | verzinnt |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Nyáklapba ültethető csatlakozó |
| Termékazonosító | 871207 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | BKL Electronic |
| Cikkszám | 731307 |
| Súly | 2.7 g |
| Vonalkód | 4011376704696 |
Csatlakoztassa elektronikáját megbízhatóan és hatékonyan! Ezen az oldalon megtalálja a Harting, econ connect, Lumberg, ASSMANN WSW és FCI márkák kiváló minőségű csavarost és hüvelyes kapocsléceit. Precíziós hüvelysorok, különböző pólusszámokkal és méretekben, garantálják az elektromos áramkörök biztonságos és megbízható összekötését. Válassza ki a megfelelő kapocslécet projektjének igényeinek megfelelően!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.