BKL Electronic csavaros banándugó, egyenes, Ø 4 mm, piros, 072149-P
Gyártó: BKL Electronic
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Banándugók4 mmCsavaros vezeték csatlakozás, keresztirányú furattal, hosszanti rugóval, lépésálló és igen flexibilis burkolattal.Műszaki adatok: Csatlakozó: Csavaros csatlakozó · Csatlakozó típus: Banándugó · Dugócsa...
Termékazonosító: 43689
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 685 Ft/db)
685 Ft
4 mm
Csavaros vezeték csatlakozás, keresztirányú furattal, hosszanti rugóval, lépésálló és igen flexibilis burkolattal.
Műszaki adatok:
Csatlakozó: Csavaros csatlakozó · Csatlakozó típus: Banándugó · Dugócsatlakozó kivitel: Dugó, egyenes · Gyártói szám: 072149-P · Max. keresztmetszet, hajlékony: 2.5 mm² · Névleges feszültség: 60 V · Névleges áram: 16 A · Szigetelés: Részlegesen szigetelt · Szigetelőanyag: ABS · Szín: Piros · Tartalom: 1 db · Tű átmérő: 4 mm · Átmérő: 4 mm · Érintkezőanyag: nikkelezett
| Névleges áram | 16 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 16 A |
| Gyártói szám | 072149-P |
| Gyártói szám | 072149-P |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (Ø) 4 mm |
| Szín | Piros |
| Átmérő | 4 mm |
| Csatlakozó | Csavaros csatlakozó |
| Szigetelés | Részlegesen szigetelt |
| Névleges feszültség | 60 V |
| Max. keresztmetszet, hajlékony | 2.5 mm² |
| Tű átmérő | 4 mm |
| Kivitel | Dugó, egyenes |
| Szigetelőanyag | ABS |
| Névleges feszültség | 60 V |
| Névleges áram | 16 A |
| Csatlakozó | Csavaros |
| Érintkezőanyag | Nikkelezett |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Banándugó |
| Termékazonosító | 43689 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | BKL Electronic |
| Cikkszám | 730106 |
| Súly | 8 g |
| Vonalkód | 4011376701190 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.