BKL Elektronic kisfeszültségű tápdugó, könyök, 5,5 x 2,1 mm
Gyártó: BKL Electronic
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Kisfeszültségű csatlakozók 5.5 mm 2.1 mm A csatlakozók külső feszültségforrás és elemmel táplált készülékek összekötésére szolgálnak.Műszaki adatok: Belső Ø...
Termékazonosító: 29030
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 090 Ft/db)
1 090 Ft
5.5 mm
2.1 mm
A csatlakozók külső feszültségforrás és elemmel táplált készülékek összekötésére szolgálnak.
Műszaki adatok:
Belső Ø: 2.1 mm · Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó típus: Kisfeszültségű csatlakozó · Dugócsatlakozó kivitel: Dugó, hajlított · Gyártói szám: 72139 · Külső Ø: 5.5 mm · Nyélhossz: 14 mm · Tartalom: 1 db
| Névleges áram | 5 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 5 A |
| Gyártói szám | 072139 |
| Gyártói szám | 072139 |
| Tartalom | 1 db |
| Belső Ø | 2.1 mm |
| Törésvédelem | Nem |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Kivitel | könyök |
| Névleges feszültség | 12 V/DC |
| Külső Ø | 5.5 mm |
| Kivitel | Dugó, hajlított |
| Külső Ø | 5.50 mm |
| Nyélhossz | 14 mm |
| Csatlakozó | - |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kisfeszültségű csatlakozó |
| Termékazonosító | 29030 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | BKL Electronic |
| Cikkszám | 530198 |
| Súly | 3.3 g |
| Vonalkód | 4011376703170 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.