BKL Elektronic kisfeszültségű tápdugó, 5 x 2,1 mm
Gyártó: BKL Electronic
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Kisfeszültségű csatlakozók 5 mm 2.1 mm A csatlakozók külső feszültségforrás és elemmel táplált készülékek összekötésére szolgálnak.Műszaki adatok: Belső Ø:...
Termékazonosító: 28945
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 875 Ft/db)
875 Ft
5 mm
2.1 mm
A csatlakozók külső feszültségforrás és elemmel táplált készülékek összekötésére szolgálnak.
Műszaki adatok:
Belső Ø: 2.1 mm · Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó típus: Kisfeszültségű csatlakozó · Dugócsatlakozó kivitel: Dugó, egyenes · Gyártói szám: 72602 · Külső Ø: 5 mm · Nyélhossz: 9.5 mm · Tartalom: 1 db
| Névleges áram | 5 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 5 A |
| Gyártói szám | 072602 |
| Gyártói szám | 072602 |
| Tartalom | 1 db |
| Belső Ø | 2.1 mm |
| Törésvédelem | Igen |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Kivitel | egyenes |
| Névleges feszültség | 9 V/DC |
| Külső Ø | 5 mm |
| Kivitel | Dugó, egyenes |
| Külső Ø | 5.0 mm |
| Nyélhossz | 9.5 mm |
| Csatlakozó | - |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kisfeszültségű csatlakozó |
| Termékazonosító | 28945 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | BKL Electronic |
| Cikkszám | 530020 |
| Súly | 3 g |
| Vonalkód | 4011376702913 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Minden rendben zajlott. Ajánlom mindenkinek.
wharfedale_a –