Kisfeszültségű tápdugók
BKL Electronic 072116 Kisfeszültségű csatlakozó Dugó, hajlított 5.5 mm 2.5 mm 1 db
Gyártó: BKL Electronic
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
BKL Electronic 072116 Kisfeszültségű csatlakozó Dugó, hajlított 5.5 mm 2.5 mm 1 db
Termékazonosító: 870274
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 190 Ft/db)
1 190 Ft
| Névleges áram | 5 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 5 A |
| Gyártói szám | 072116 |
| Gyártói szám | 072116 |
| Tartalom | 1 db |
| Belső Ø | 2.5 mm |
| Törésvédelem | Nem |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Névleges feszültség | 12 V/DC |
| Külső Ø | 5.5 mm |
| Kivitel | Dugó, hajlított |
| Nyélhossz | 9.5 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kisfeszültségű csatlakozó |
| Termékazonosító | 870274 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | BKL Electronic |
| Cikkszám | 393468 |
| Súly | 2.95 g |
| Vonalkód | 4011376104403 |
Kisfeszültségű tápdugók széles választékával segítjük a projektek megvalósítását! TRU COMPONENTS, BKL Electronic, econ connect, Cliff és Lumberg márkák kiváló minőségű dugóit kínáljuk, melyek tökéletesen illenek elektronikus eszközökhöz, játékokhoz és egyéb berendezésekhez. Válasszon a hajlított, beépíthető vagy SNAP-IN típusú dugók közül, hogy megfeleljen az igényeinek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.