BKL Electronic 072085 Kisfeszültségű csatlakozóvezeték Kisfeszültségű dugó - Kábel, nyitott végekkel 3.5 mm 1.3 mm 1.3 mm 2.00 m 1 db
Gyártó: BKL Electronic
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
BKL Electronic 072085 Kisfeszültségű csatlakozóvezeték Kisfeszültségű dugó - Kábel, nyitott végekkel 3.5 mm 1.3 mm 1.3 mm 2.00 m 1 db
Termékazonosító: 849827
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 190 Ft/db)
2 190 Ft
| Gyártói szám | 072085 |
|---|---|
| Gyártói szám | 072085 |
| Kábelhossz | 2.00 m |
| Tartalom | 1 db |
| Szín | Piros |
| Szín | Fekete |
| Csatlakozó típus A | Kisfeszültségű dugó |
| Csatlakozó típus B | Kábel, nyitott végekkel |
| Hossz | 2 m |
| Belső Ø | 1.3 mm |
| Nyílás Ø | 1.3 mm |
| Külső Ø | 3.5 mm |
| Kivitel | Dugó, egyenes |
| Külső Ø | 5.5 mm |
| Nyélhossz | 9.5 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kisfeszültségű csatlakozóvezeték |
| Termékazonosító | 849827 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | BKL Electronic |
| Cikkszám | 1274029 |
| Súly | 41 g |
| Vonalkód | 4011376104571 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.