Egyeres vezetékek
BKL Electronic 1501098 Huzal LiH 1 x 0.88 mm² Fekete méteráru
Gyártó: BKL Electronic
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
BKL Electronic 1501098 Huzal LiH 1 x 0.88 mm² Fekete méteráru
Termékazonosító: 848697
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 625 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 3
625 Ft
| Kábeltípus | LiH |
|---|---|
| Tartalom | méteráru |
| Keresztmetszet | 1 x 0.88 mm² |
| Szín | Fekete |
| Keresztmetszet (erenként) | 0.88 mm² |
| Halogénmentes | Igen |
| Szigetelés | TPE-06-elszigetelt |
| Jellemzők | Halogénmentes |
| Jellemzők | Hajlékony |
| Gyártói szám | 1501098 |
| Gyártói szám | 1501098 |
| Anyag | Létra: konzerv |
| Max. AWG | 18 |
| Külső Ø | 2.10 mm |
| Erek száma | 1 x |
| Csomagolva | Nem |
| Vezeték felépítés | Ónozott |
| Vezeték felépítés | 7 x 0.40 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Szabványok | A VDE 0207 23. rész szerinti HJ |
| Méteráru | Igen |
| Termék típus | Huzal |
| Termékazonosító | 848697 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | BKL Electronic |
| Cikkszám | 1082853 |
| Súly | 10.5 g |
| Vonalkód | 4011376701893 |
Egyeres vezetékeinkkel biztosíthatja az elektromos áram szállítását egyszerű és megbízható módon. A Helukabel, LAPP, TRU COMPONENTS, LappKabel és Leoni márkák széles választéka garantálja a megfelelő kábel kiválasztását minden felhasználáshoz. H05V-K Egyes ér Fekete Szállítás tekercsben, kartondobozban LappKabel, Mérőér, LIFY nagyon rugalmas, piros 2,5 és Üres kábeldob, Ø 50 mm, Tru Components termékeinkkel megtalálhatja a szükséges vezetéket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.