Tépőzárak
Binder Band 76768 Tépőzár négyzet Felcsavarozható Horgos fél (H x Sz) 32 mm x 32 mm Fekete 1 db
Gyártó: Binder Band
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Binder Band 76768 Tépőzár négyzet Felcsavarozható Horgos fél (H x Sz) 32 mm x 32 mm Fekete 1 db
Termékazonosító: 917922
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 190 Ft/db)
1 190 Ft
| Tépőzár technológia | Horgos fél |
|---|---|
| Tépőzár tulajdonság | Felcsavarozható |
| Szín | Fekete |
| Furatlyuk Ø | 4 mm |
| Hossz | 32 mm |
| Szélesség | 32 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz) 32 mm x 32 mm |
| Gyártói szám | 76768 |
| Gyártói szám | 76768 |
| Termék típus | Tépőzár négyzet |
| Termékazonosító | 917922 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Binder Band |
| Cikkszám | 531604 |
| Súly | 4.16 g |
Tépőzárak széles választékával segítjük munkájukat! Felvarrható, felragasztható és kötegeléshez való típusok közül válogathatnak a Fastech, Hebotec, 3M, TRU COMPONENTS és FASTECH® márkák kínálatából.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.