Binder 09-0423-00-07 Kerek dugó Dugó, beépíthető Össz pólusszám: 7 Sorozat (kerek csatlakozók): 712 1 db
Gyártó: Binder
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Binder 09-0423-00-07 Kerek dugó Dugó, beépíthető Össz pólusszám: 7 Sorozat (kerek csatlakozók): 712 1 db
Termékazonosító: 847767
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 190 Ft/db)
8 190 Ft
| Kivitel | Dugó, beépíthető |
|---|---|
| Össz pólusszám | 7 |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Tartalom | 1 db |
| Névleges áram | 1 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 1 A |
| Zárás | Csavarok |
| Névleges feszültség | 125 V |
| Érintkezőanyag | Au (arany) |
| Kábel Ø (max.) | 5 mm |
| Vezeték Ø (min.) | 3.6 mm |
| Ház anyaga | CuZn |
| Kábel átmérő tartomány | 3.6 - 5 mm |
| Keresztmetszet tartomány | 0.14 mm² (max) |
| Védelmi típus | IP67 |
| Sorozat | 712 |
| Gyártói szám | 09-0423-00-07-1 |
| Gyártói szám | 09-0423-00-07-1 |
| Keresztmetszet (max.) | 0.14 mm² |
| Pólusszám | 7 |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| AWG | 26 |
| Beépítési furat Ø | M9 x 0.5 |
| Termék típus | Kerek dugó |
| Termékazonosító | 847767 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Binder |
| Cikkszám | 738617 |
| Súly | 5.1 g |
| Vonalkód | 2050000422447 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.