binder 79-3406-52-03 Érzékelő-/működtető összekötő, konfekcionált M8 Alj, egyenes 2.00 m Pólusszám: 3 1 db
Gyártó: Binder
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
binder 79-3406-52-03 Érzékelő-/működtető összekötő, konfekcionált M8 Alj, egyenes 2.00 m Pólusszám: 3 1 db
Termékazonosító: 847455
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 290 Ft/db)
6 290 Ft
| Kivitel | Alj, egyenes |
|---|---|
| Dugó szabvány | Sensorik csatlakozó |
| Csatlakozó oldal, A | M8 alj, egyenes |
| Csatlakozó oldal, B | Kábel, nyílt véggel |
| Pólusszám | 3 |
| Kábelhossz | 2.00 m |
| Névleges feszültség | 60 V |
| Névleges áram | 4 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 4 A |
| Csatlakozó keresztmetszet (max.) | 0.25 mm² |
| Vezeték keresztmetszet (érzékelő-/működtető bekötés) | 0.34 mm² |
| Csatlakozó | Kábel, nyílt véggel |
| Csatlakozó oldali menet típus | M8 |
| Kábelszín | Fekete |
| Érintkezőanyag | CuZn |
| Érintkező felület | Aranyozott |
| Védelmi típus | IP67 |
| Hőmérséklet (min.) | -25 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +85 °C |
| Rögzítés | Csavaros zár |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 79-3406-52-03-1 |
| Gyártói szám | 79-3406-52-03-1 |
| Anyag | PUR |
| Menet | M8 |
| Szennyezettségi fok | 3 |
| Kábel Ø | 3 x 0,25 mm² |
| Hőmérséklettartomány | -25 ... +85 °C |
| Termék típus | Érzékelő-/működtető összekötő, konfekcionált |
| Termékazonosító | 847455 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Binder |
| Cikkszám | 734214 |
| Súly | 59 g |
| Vonalkód | 2050000991349 |
| Kategória | Csatlakozók és kábelek>Csatlakozók>Ipari csatlakozók>Érzékelő -/aktor csatlakozótechnika |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.