Binder 09-4223-00-04 Kerek dugó Dugó, beépíthető Össz pólusszám: 3 + PE Sorozat (kerek csatlakozók): 693 1 db
Gyártó: Binder
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Binder 09-4223-00-04 Kerek dugó Dugó, beépíthető Össz pólusszám: 3 + PE Sorozat (kerek csatlakozók): 693 1 db
Termékazonosító: 847370
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 790 Ft/db)
6 790 Ft
| Kivitel | Dugó, beépíthető |
|---|---|
| Össz pólusszám | 3 + PE |
| Csatlakozó | Csavaros csatlakozó |
| Tartalom | 1 db |
| Névleges áram | 16 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 16 A |
| Zárás | Csavarok |
| Vezető érintkező (PE) | Igen |
| Névleges feszültség | 600 V |
| Érintkezőanyag | Ag (ezüst) |
| Keresztmetszet tartomány | 2.5 mm² (max) |
| Védelmi típus | IP67 |
| Sorozat | 693 |
| Gyártói szám | 09-4223-00-04-1 |
| Gyártói szám | 09-4223-00-04-1 |
| Keresztmetszet (max.) | 2.5 mm² |
| Pólusszám | 3 |
| Csatlakozási szög | 180 ° |
| Engedélyek | VDE, SEV, UL |
| AWG | 20 - 14 |
| Termék típus | Kerek dugó |
| Termékazonosító | 847370 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Binder |
| Cikkszám | 732685 |
| Súly | 22.4 g |
| Vonalkód | 2050000875625 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.