Tápegységek
Bicker Elektronik BEA-540H Ipari számítógép tápegység 400 W 80PLUS®
Gyártó: Bicker Elektronik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bicker Elektronik BEA-540H Ipari számítógép tápegység 400 W 80PLUS®
Termékazonosító: 922072
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 167 990 Ft/db)
167 990 Ft
| Tápegység kimeneti teljesítmény | 400 W |
|---|---|
| 3,3 V/DC | 20 A |
| +5 V/DC | 20 A |
| +12 V/DC(1) | 30 A |
| -12 V/DC | 0.8 A |
| +5V/DC (SB) | 3.5 A |
| 20+4 pólusú | 1 |
| 4+4pól. ATX/EPS 12V | 0 |
| 4pól., 12V | 1 |
| Áramcsatlakozók, 4pól. 3,5" | 1 |
| 4 pólusú Molex | 5 |
| 5 pólusú SATA | 6 |
| 6pól. PCIe | 2 |
| Súly | 2.4 kg |
| Modul | Nem |
| Kimenő teljesítmény 500 W alatt | 400 W |
| Tanusítvány | 80PLUS® |
| Termék típus | Ipari számítógép tápegység |
| Termékazonosító | 922072 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bicker Elektronik |
| Cikkszám | 990453 |
| Súly | 2.65 kg |
A számítógépek és ipari berendezések zavartalan működéséhez elengedhetetlenek a megbízható tápegységek. Kínálatunkban megtalálhatók Inter-Tech, FSP Fortron, Eaton, Asus és Phoenix Contact márkák széles választéka, melyek mind stabil áramot biztosítanak. Válogasson megszakításmentes tápegységekből, mint a Green Cell 900W vagy a FSP Fortron Champ 3K Tower, vagy ipari felhasználásra alkalmas Phoenix Contact QUINT-UPS modellekből.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.