Tolómérők
Bernstein Tools 07-0053 Zseb tolómérő
Gyártó: Bernstein
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Bernstein Tools 07-0053 Zseb tolómérő
Termékazonosító: 848176
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 10 990 Ft/db)
10 990 Ft
| Hossz | 230 mm |
|---|---|
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Gyártói szám | 07-0053 |
| Anyag | Teljes rozsdamentes acél |
| Leolvasás | 0,05 mm |
| Mérési tartomány | 150 mm |
| Termék típus | Zseb tolómérő |
| Termékazonosító | 848176 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bernstein |
| Cikkszám | 813356 |
| Súly | 230 g |
| Vonalkód | 4016138388701 |
Precíz mérésekhez? A megfelelő tolómérővel könnyedén megvalósíthatja! Kínálatunkban megtalálja a klasszikus vonalzós tolóméréseket, mérőórás változatokat és digitális zsebtolómérőket is. Ismert márkák, mint a Dasqua, KS Tools, Horex, HELIOS PREISSER és Basetech garantálják a minőséget. Válassza ki a méreteknek megfelelő tolómérőt és induljon el a pontos munkába!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.