Tolómérők
Bernstein Tools Bernstein Werkzeugfabrik 7-511 Digitális tolómérő 150 mm
Gyártó: Bernstein
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Bernstein Tools Bernstein Werkzeugfabrik 7-511 Digitális tolómérő 150 mm
Termékazonosító: 841770
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 21 990 Ft/db)
21 990 Ft
| Mérési tartomány (max.) | 150 mm |
|---|---|
| Leolvasás | 0.01 mm |
| Csőrhossz | 40 mm |
| Hossz | 235 mm |
| DIN szabvány | DIN 862 |
| Anyag | Acél |
| Anyagjellemző | Rozsdamentes |
| Súly | 300 g |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Gyártói szám | 7-511 |
| Termék típus | Digitális tolómérő |
| Termékazonosító | 841770 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bernstein |
| Cikkszám | 1298763 |
| Súly | 331 g |
| Vonalkód | 4250838509275 |
Precíz mérésekhez? A megfelelő tolómérővel könnyedén megvalósíthatja! Kínálatunkban megtalálja a klasszikus vonalzós tolóméréseket, mérőórás változatokat és digitális zsebtolómérőket is. Ismert márkák, mint a Dasqua, KS Tools, Horex, HELIOS PREISSER és Basetech garantálják a minőséget. Válassza ki a méreteknek megfelelő tolómérőt és induljon el a pontos munkába!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.