Kötelek és tartozékok
Berger & Schröter 889896 Polipropilén kötél (Ø x H) 9 mm x 15 m Álca fekete
Gyártó: Berger & Schröter
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Berger & Schröter 889896 Polipropilén kötél (Ø x H) 9 mm x 15 m Álca fekete
Termékazonosító: 873261
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 290 Ft/db)
7 290 Ft
| Méret | (Ø x H) 9 mm x 15 m |
|---|---|
| Szín | Álca fekete |
| Átmérő | 9 mm |
| Hossz | 15 m |
| Anyag | Polipropilén |
| Terhelés (max.) | 430 kg |
| Súly | 1600 g |
| Termék típus | Polipropilén kötél |
| Termékazonosító | 873261 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Berger & Schröter |
| Cikkszám | 889896 |
| Súly | 478 g |
| Vonalkód | 4042504310403 |
A kötelek és tartozékok kategóriánkban megtalálhatók a legfontosabb eszközök a rögzítéshez, legyen szó drótkötélről, szorító kengyelekról vagy más hozzávalókról. Dörner + Helmer, TOOLCRAFT, VISO és Berger & Schröter márkák termékeit kínáljuk, hogy megfeleljenek minden igénynek. Válasszon a rendelkezésre álló drótkötél méretekből és típusokból, vagy kereszen meghatározott célra szánt speciális köteleket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.