Körkörös villogólámpa, narancssárga, mágneses/csavaros, Berger & Schröter 20200
Gyártó: Berger & Schröter
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Berger & Schröter Körkörös lámpa 20200 12 V,24 V Fedélzeti hálózatról Mágneses rögzítős,Csavaros szerelési mód NarancssárgaLED forgó jelzőfényKönnyű fényDupla vakuA LED-es forgójelző (RKL) sokoldalú alkalmazhatóságával és...
Termékazonosító: 930032
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 13 990 Ft/db)
13 990 Ft
LED forgó jelzőfény
Könnyű fény
Dupla vaku
A LED-es forgójelző (RKL) sokoldalú alkalmazhatóságával és kompakt kialakításával lenyűgöző. A praktikus mágneses talpnak köszönhetően rugalmasan rögzíthető megfelelő felületekre, míg a fix rögzítési lehetőség további stabilitást biztosít. A lámpa 12/24 V-ra van tervezve, és 4-8 watt energiafogyasztással működik hatékonyan.
A beépített 60 LED erős és megbízható fénykibocsátást biztosít, és választási lehetőséget kínál forgó villanás vagy intervallumos villanás üzemmód között, lehetővé téve az RKL egyedileg a mindenkori igényekhez való igazítását. A kezelés különösen egyszerű, mivel a lámpa körülbelül 2 m hosszú spirális csatlakozókábellel és szivargyújtó csatlakozódugóval van felszerelve, ami lehetővé teszi a gyors csatlakoztatást.
Kompakt méreteivel, körülbelül 9,5 x 13 cm-es (magasság x átmérő) méretével és körülbelül 5,5 x 8,5 cm-es világítóburájával a forgó jelzőfény feltűnésmentesen illeszkedik bármilyen alkalmazásba, és továbbra is jól látható.
Akár kereskedelmi használatra, építkezésekre vagy mezőgazdasági felhasználásra kerül sor – a LED-es forgójelző lenyűgöző megbízhatóságával, tartósságával és könnyű kezelhetőségével.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Kábelhossz: kb. 50-200 cm-ig meghosszabbítható · Világított üvegmagasság 55 mm.
Technical specifications:
Csatlakozó (autó): Szivargyújtó csatlakozó (21 mm-es belső átmérő) · Engedély: E13 10R - 04 12764 · Fényforrás típus: LED (egyszínű) · Kábelhossz: 0.50 m · Kábelhossz (max.): 2.00 m · Körkörös lámpa jellemzők: Dupla villanás,Spirálvezeték · Megvilágítási szín: Narancssárga · Méret, magasság: 90 mm · Rögzítési mód (autóban): Mágneses rögzítős,Csavaros szerelési mód · Szín: Narancs · Súly: 450 g · További műszaki adatok: 60 LED · teljesítmény 4,8 W · Tápellátás: Fedélzeti hálózatról · Típus: 20200 · Átmérő: 85 mm · Üzemi feszültség: 12 V,24 V
Note:
Különleges engedély nélkül magánszemélyek ezt a jelzőfényt a Kresz szabálya szerint nem használhatják.
| Méret | (Ø x Ma) 85 mm x 90 mm |
|---|---|
| Csatlakozó | Szivargyújtó csatlakozó (21 mm-es belső átmérő) |
| Engedély | E13 10R - 04 12764 |
| Rögzítési mód | Mágneses rögzítős |
| Rögzítési mód | Csavaros szerelési mód |
| Megvilágítási szín | Narancssárga |
| Üzemi feszültség | 12 V |
| Üzemi feszültség | 24 V |
| Szín | Narancs |
| Súly | 450 g |
| Tartalom | 1 db |
| Magasság | 90 mm |
| Átmérő | 85 mm |
| Jellemzők | Dupla villanás |
| Jellemzők | Spirálvezeték |
| Tápellátás | Fedélzeti hálózatról |
| Típus | 20200 |
| Fényforrás típus | LED |
| Termék típus | Körkörös lámpa |
| Termékazonosító | 930032 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Berger & Schröter |
| Cikkszám | 1010238 |
| Súly | 592 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.