Vészjelzők, felszerelések
Berger & Schröter Körkörös lámpa 20199 12 V, 24 V Fedélzeti hálózatról Szabvány tartó Narancssárga
Gyártó: Berger & Schröter
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Berger & Schröter Körkörös lámpa 20199 12 V, 24 V Fedélzeti hálózatról Szabvány tartó Narancssárga
Termékazonosító: 930031
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 23 990 Ft/db)
23 990 Ft
| Méret | (Ø x Ma) 120 mm x 230 mm |
|---|---|
| Csatlakozó | Szabvány tartó |
| Engedély | E13 10R - 04 12764 |
| Rögzítési mód | Szabvány tartó |
| Megvilágítási szín | Narancssárga |
| Üzemi feszültség | 12 V |
| Üzemi feszültség | 24 V |
| Szín | Narancs (átlátszó) |
| Súly | 400 g |
| Tartalom | 1 db |
| Magasság | 230 mm |
| Átmérő | 120 mm |
| Jellemzők | Dupla villanás |
| Jellemzők | 3-szoros villanás |
| Tápellátás | Fedélzeti hálózatról |
| Típus | 20199 |
| Fényforrás típus | LED |
| Termék típus | Körkörös lámpa |
| Termékazonosító | 930031 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Berger & Schröter |
| Cikkszám | 1010237 |
| Súly | 486 g |
Autós biztonságának egyik legfontosabb eleme a vészjelzők és felszerelések használata. Berger & Schröter, HP Autozubehör, IWH, WAS és APA márkák széles választékából megtalálhatod a szükséges eszközt, legyen az egy szemkímélő szemüveg éjszakai vezetéshez vagy egy poroltó autóba. A kategóriánkban biztosan megtalálod a megfelelő vészjelzőt és felszerelést, hogy mindig készen állhass bármilyen váratlan helyzetre.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.