Benning CFlex 1 Lakatfogó adapter Mérési tartomány A/AC: 0.3 - 3000 A hajlékony
Gyártó: Benning
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Benning CFlex 1 Lakatfogó adapter A/AC reading range: 0.3 - 3000 A hajlékonyBENNING CFlex 1 váltakozó áramú áramváltóMérőhurok (46 cm) nagy rugalmassággal keskeny mérési pontokhoz és nagy kábelkeresztmetszetekhezAz áramfogó nyit...
Termékazonosító: 794415
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 108 990 Ft/db)
108 990 Ft
BENNING CFlex 1 váltakozó áramú áramváltó
Mérőhurok (46 cm) nagy rugalmassággal keskeny mérési pontokhoz és nagy kábelkeresztmetszetekhez
Az áramfogó nyitási tartománya 160 mm
Használható a BENNING CM 12, BENNING CM 10-PV és BENNING CM 10-1 digitális áramfogók mérőbemenetén keresztül (CFlex 1 forgókapcsoló állás, opció)
CAT III 600 V
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Árammérő adapter rugalmas áramcsatlakozóval analóg kimenettel. Általánosan alkalmazható a közös mérőműszerekhez és a Scopemeter 4 mm-es biztonsági dugóhoz.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
3 mérési tartomány: 30 A / 300 A / 3000 A · Mérőhurok átmérője / hossza: 16 cm / 46 cm · Csatlakozó kábel mérőhurok - áram transzformátor: 1,8 m · Nagy rugalmasság a szűk mérési pontokhoz, nagy keresztmetszetekhez és több vezetőhöz · Egyszerű zárószerkezet, kesztyűvel működtethető · Zöld LED a készenléti állapotban, piros LED az akkumulátor túlfeszültségére.
Technical specifications:
Csatlakozó típus B (illetve kimenetek): Dugó, 4 mm · Kalibrált: Gyári standard (tanúsítvány nélkül) · Lakatfogó jellemzők: hajlékony · Mérési kategória: CAT III 600 V · Mérési tartomány, A/AC (max.): 3000 A · Mérési tartomány, A/AC (min.): 0.3 A · Nyitási tartomány lakatfogóhoz: 160 mm · További műszaki adatok: Transzformátor arány: 100 mV / A, 10 mV / A, 1 mV / A · Tápellátás: 2 db mikroelem · Árammérés: AC
Package contents:
Védőtasakkal együtt · Elemek · használati útmutatóban talál.
| Nyitási tartomány lakatfogóhoz | 160 mm |
|---|---|
| Tápellátás | 2 db mikroelem |
| Csatlakozó típus B | Dugó, 4 mm |
| Árammérés | AC |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Jellemzők | hajlékony |
| Mérési kategória | CAT III 600 V |
| Mérési tartomány, A/AC (max.) | 3000 A |
| Mérési tartomány, A/AC (min.) | 0.3 A |
| Termék típus | Lakatfogó adapter |
| Termékazonosító | 794415 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Benning |
| Cikkszám | 1286517 |
| Súly | 597 g |
| Vonalkód | 4014651440685 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.