Benning ST 725 Készülékteszter VDE szabvány 0701-0702
Gyártó: Benning
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Benning ST 725 Készülékteszter VDE szabvány 0701-0702Készülékvizsgáló VDE 0701, VDE 0702 BENNING ST 725Mérési memória 999 méréshezAdatok letöltése USB-n keresztülEllenőrizze az RCCB-tHáromfáz...
Termékazonosító: 915461
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 489 990 Ft/db)
489 990 Ft
Benning
ST 725
Készülékteszter
VDE szabvány 0701-0702
Készülékvizsgáló VDE 0701, VDE 0702 BENNING ST 725
Mérési memória 999 méréshez
Adatok letöltése USB-n keresztül
Ellenőrizze az RCCB-t
Háromfázisú eszközök tesztelése
Akkumulátor és hálózati csatlakozással
Az elemes és hálózati tápellátású ST 725 készülékvizsgáló lehetővé teszi az elektromos eszközök/munkaeszközök mobil, egyszerű és költséghatékony vizsgálatát a DIN EN 50678 (VDE 0701) és a DIN EN 50699 (VDE 0702) szabványoknak megfelelően. A hálózati működtetés lehetővé teszi a tápegységgel rendelkező eszközök, például elektronikus vezérlésű eszközök/szerszámok, számítógépek, fénymásolók, mosógépek teljes körű tesztelését működőképes körülmények között.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Mért értékű memória 999 tesztobjektumhoz, mikro USB interfészen keresztül olvasható · Beépített valós idejű óra a mért értékek tárolására a vizsgálati dátummal · Határértékek VDE szabvány szerint előre beállítva · A vizsgálat automatikus lefutása I, II (III) osztályú készülékeknél, készülék-vezetékeknál és feltekercselt vezetékeknél, "jó/rossz" értékeléssel
Technical specifications:
Csatlakozók: USB · DIN szabvány: DIN EN 62638 · Kalibrált: Gyári standard (tanúsítvány nélkül) · Kijelző típus: digitális (LCD) · Memória: #####ja · Memória (helyek): 999 · Méret, hossz: 55 mm · Méret, magasság: 270 mm · Méret, szélesség: 115 mm · Mérési kategória: CAT II 300 V · Mérési tartomány (VDE): #####Schutzleiterwiderstand,#####Isolationswiderstand,#####Ersatzableitstrom,#####Schutzleiterstrom,#####Berührungsstrom,#####Spannung · Súly: 950 g · Tesztáram: #####automatisch · További műszaki adatok: Védővezető ellenállás (200 mA vizsgáló áram fordított pólusokkal) · Szigetelési ellenállás (250/500 V vizsgáló feszültség), ISO vizsgáló feszültség 250 V-ra csökkenthető túlfeszültség levezetővel rendelkező készülékeknél · Védővezeték / érintkezési áram a hálózati működésben (differenciálmódszer / közvetlen mérés) / akkumulátor működés (helyettesítő szivárgási áram módszer) · FI/RCD védőkapcsoló (30 mA) vizsgálat a megszólalási idő mérésével · Hálózati feszültség mérés védőérintkezős dugasszal · Háromfázisú eszközök (opcionális mérőadapterekkel) tesztelése funkcionális állapotban · Tápellátás: Elemes működés,#####230 V/AC · VDE szabvány: 0701-0702 · Védelmi típus: IP40
Package contents:
BENNING ST 725 · 6 db ceruzaelem · táska · Vizsgáló vezeték leágazó csipesszel · Hálózati csatlakozó vezeték · Tápkábel · mikro-USB kábel · használati útmutatóban talál.
Note:
A szoftver letölthető a Benningtől.
| Méret | (H x Sz x Ma) 55 x 115 x 270 mm |
|---|---|
| Súly | 950 g |
| Magasság | 270 mm |
| Hossz | 55 mm |
| Szélesség | 115 mm |
| Csatlakozók | USB |
| Védelmi típus | IP40 |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Kijelző típus | Digitális (LCD) |
| Mérési kategória | CAT II 300 V |
| Mérési tartomány (VDE) | Védővezeték ellenállás |
| Mérési tartomány (VDE) | Szigetelési ellenállás |
| Mérési tartomány (VDE) | Helyettesítő levezetési áram |
| Mérési tartomány (VDE) | Védővezeték áram |
| Mérési tartomány (VDE) | Érintési áram |
| Mérési tartomány (VDE) | Feszültség |
| Tápellátás | Elemes működés |
| Tápellátás | 230 V/AC |
| Memória | igen |
| Tesztáram | automatikus |
| Gyártói szám | ST 725 |
| Memória (helyek) | 999 |
| Kijelző | LCD |
| Csatlakozók | USB |
| DIN szabvány | DIN EN 62638 |
| Termék típus | Készülékteszter |
| VDE szabvány | 0701-0702 |
| Termékazonosító | 915461 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Benning |
| Cikkszám | 1286514 |
| Súly | 2.066 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.