Benning IT 130 VDE vizsgáló készülék Kalibrált (ISO)
Gyártó: Benning
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Kalibrált termékek esetében a szállítási idő a kalibrálási folyamat miatt kb. 2-3 hét. Benning IT 130 VDE vizsgáló készülék Kalibrált (ISO) TRMS telepítési tesztelő Benning IT 130Alacsony ellenállás, folytonosság, szigetelési ellenállás, vonalimpedancia, hurokimpedanciaSzabványos és kés...
Termékazonosító: 794302
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 929 990 Ft/db)
929 990 Ft
Benning
IT 130
VDE vizsgáló készülék
Kalibrált (ISO)
TRMS telepítési tesztelő Benning IT 130
Alacsony ellenállás, folytonosság, szigetelési ellenállás, vonalimpedancia, hurokimpedancia
Szabványos és késleltetett (S), AC, A, F, B, B + típusok tesztelése
TRUE RMS Feszültség, frekvencia, forgó mező, első hiba szivárgási áram az informatikai hálózatban
Mért értékű memória 4 szinten (objektum, blokk, biztosíték, mérési pont) 1800 méréshez
A növényi struktúrák feltöltése és a mért értékek letöltése
Kétirányú interfészek (USB / RS 232)
Az elektromos rendszerek biztonságossági vizsgálatát a VDE 0100/0105 és az IEC 60364 szabvány szerinti szerelés, módosítás vagy rendszeres ismétlési vizsgálat után egyszerűen és hatékonyan lehet elvégezni a BENNING IT 130-mal. Ezenkívül az AC, A, F, B, B + típusú RCD-k, szabványos és késleltetett (S) automatikus teszteléssel, érintkezési feszültséggel, kioldási idővel és kioldási árammal (rámpa teszt) tesztelhetők.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
A DIN VDE 0100-600 és DIN VDE 0105-100 szabvány szerinti elektromos rendszerek teszteléséhez, beleértve a B / B + típusú RCCB-k vizsgálatát is
Felszerelés: Világító grafikus kijelző segédfunkcióval, csatlakozási rajz · A mérési üzemmódok forgókapcsolóval közvetlenül választhatók. · Forgómező · Első hiba szivárgási áram az informatikai hálózatban · Mérési eredmény szimbólumokkal (megfelelt/nem felelt meg) · Mért érték memória 4 szinten (objektum, blokk, biztosíték, mérési pont) · Beépített valósidejű óra · A növényi struktúrák feltöltése, a mért értékek letöltése · Kétirányú USB / RS 232 interfész · Zöld / piros LED a jó / rossz kijelző számára a tesztelő / parancsnok érzékelőjén · Commander szonda TEST / MEMORY gombbal, LED reflektorfény · Szoftver az egyszerű mért érték letöltéséhez, naplózáshoz (tesztjelentés / ZVEH tesztprotokoll), a növényi struktúrák létrehozásához és továbbításához (feltöltés) a BENNING IT 130-hoz · Online feszültség monitor · Opcionálisan: földelés-, áram-, világítás erősség mérés.
Műszaki adatok: Kijelző: LC grafikus kijelző · Mérési tartomány alacsony ohm: 0,01 ohm - 2 kOhm · Vizsgálóáram < 200 mA · Mérési tartomány szigetelési ellenállás: 10 kOhm - 1 GOhm · Vizsgálati feszültség: 50/100/250/500/1000 V · Mérési tartományvonal (LN / L), hurokimpedancia (L-PE) mérés: 0,01 ohm - 10 kOhm · Mérési tartomány Rövidzárlat: 0,01 A - 200 kA · FI / RCD teszt típus AC / A / F, B / B +: kioldási idő, kioldóáram (rámpa), érintőfeszültség, automatikus teszt · Mérési tartomány feszültség: 1 - 550 V AC TRMS / DC · Mérési tartomány frekvencia: 0 - 500 Hz · Mérési memória: 1800 mérési eredmény · Áramellátás: 6 NiMH mignon elem
Technical specifications:
Csatlakozók: USB,RS232 · Kalibrált: ISO · Memória: #####ja · Memória (helyek): 1800 · Méret, hossz: 280 mm · Méret, magasság: 190 mm · Méret, szélesség: 260 mm · Mérési tartomány (VDE): #####Isolationswiderstand,#####Leitungsimpedanz,#####Schleifenimpedanz,#####Spannung,#####Strom,#####Widerstand,#####Frequenz · Súly: 1300 g · További műszaki adatok: Mérési tartomány alacsony ohm: 0,01 ohm - 2 kOhm
Vizsgálóáram < 200 mA
Mérési tartomány szigetelési ellenállás: 10 kOhm - 1 GOhm
Vizsgálati feszültség: 50/100/250/500/1000 V
Mérési tartományvonal (LN / L), hurokimpedancia (L-PE) mérés: 0,01 ohm - 10 kOhm
Mérési tartomány Rövidzárlat: 0,01 A - 200 kA
FI / RCD teszt típus AC / A / F, B / B +: kioldási idő, kioldóáram (rámpa), érintőfeszültség, automatikus teszt
Mérési tartomány feszültség: 1 - 550 V AC TRMS / DC
Mérési tartomány frekvencia: 0 - 500 Hz
Mérési memória: 1800 mérési eredmény · Tápellátás: #####akkubetrieben · VDE vizsgáló készülékek jellemzők: #####RCD/FI Test
Package contents:
táska,Letölthető PC-szoftver,USB-/RS 232 kábel,Kapcsolható parancsnoki tesztszonda,Vizsgálókábel védőérintkezős dugóval,Univerzális vizsgálókábel,3 db mérőszonda/krokodilcsipesz,Töltő akkumulátorokkal,Használati útmutató
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
| Méret | (H x Sz x Ma) 280 x 260 x 190 mm |
|---|---|
| Súly | 1300 g |
| Magasság | 190 mm |
| Hossz | 280 mm |
| Szélesség | 260 mm |
| Csatlakozók | USB |
| Csatlakozók | RS232 |
| Kalibrált | ISO |
| Mérési tartomány (VDE) | Szigetelési ellenállás |
| Mérési tartomány (VDE) | Vezeték-impedancia |
| Mérési tartomány (VDE) | Hurokimpedancia |
| Mérési tartomány (VDE) | Feszültség |
| Mérési tartomány (VDE) | Áram |
| Mérési tartomány (VDE) | Ellenállás |
| Mérési tartomány (VDE) | Frekvencia |
| Tápellátás | Akkumulátoros működés |
| Memória | igen |
| Jellemzők | RCD-/FI-teszt |
| Gyártói szám | IT 130 |
| Memória (helyek) | 1800 |
| Tápellátás | 6 db NiMH akku (AA) |
| Termék típus | VDE vizsgáló készülék |
| Termékazonosító | 794302 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Benning |
| Cikkszám | 1214404 |
| Súly | 3.5 kg |
| Vonalkód | 4014651441033 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.