Iratrendezők | Mappák
Leitz Ordnerregister Regiszterek DIN A4 üres Újrahasznosított karton Többszínű 10 nyilvántartási lap 97410
Gyártó: Bene
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Leitz Ordnerregister Regiszterek DIN A4 üres Újrahasznosított karton Többszínű 10 nyilvántartási lap 97410
Termékazonosító: 790259
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 190 Ft/db)
1 190 Ft
| Anyag | Újrahasznosított karton |
|---|---|
| Tab kivitel | üres |
| Szín | Többszínű |
| Regiszterlapok száma | 10 nyilvántartási lap |
| A következő papírformátumhoz használható | DIN A4 |
| Regiszter kivitel | teljes magasság |
| Lyuk kivitel | 4-szeres lyukasztás |
| Grammatúra | 230 g/m² |
| Szélesség | 225 mm |
| Magasság | 300 mm |
| Termék típus | Regiszterek |
| Termékazonosító | 790259 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Bene |
| Cikkszám | 331889 |
| Súly | 138 g |
| Vonalkód | 9003264630007 |
Rendben tartsd CD-id, DVD-id és Blu-ray lemezeidet Leitz, Maul, Falken, Elba és Durable márkák termékeivel! Lefűzhető tokokban, mappa formában vagy tasakokkal tárolhatod a lemezeket. Választhatod a 4 lemezre, 10 CD-re vagy akár 96 lemezre alkalmas változatokat is.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.