Fordulatszámmérők
Beha Amprobe 3311961 Fordulatszámmérő mechanikus, optikai 1 - 19999 fordulat/perc 1 - 99999 fordulat/perc
Gyártó: Beha Amprobe
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Beha Amprobe 3311961 Fordulatszámmérő mechanikus, optikai 1 - 19999 fordulat/perc 1 - 99999 fordulat/perc
Termékazonosító: 963858
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 335 990 Ft/db)
335 990 Ft
| Pontosság (fordulatszám) | 0.02 % |
|---|---|
| Felbontás (fordulat) | 1 fordulat/perc |
| Mérési távolság | max. 600 mm |
| Üzemi feszültség | 3 V / DC (2 Mignon elem, AA) |
| Méret | (H x Sz x Ma) 175 x 60 x 175 mm |
| Súly | 250 g |
| Magasság | 175 mm |
| Hossz | 175 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Fordulatszám tartomány (mechanikus) | 1 - 19999 fordulat/perc |
| Fordulatszám tartomány (optikai) | 1 - 99999 fordulat/perc |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Kijelző | LCD |
| Mérési módszer | mechanikus |
| Mérési módszer | optikai |
| Gyártói szám | TACH20 |
| Fordulatszám, mechanikus (max.) | 19999 fordulat/perc |
| Fordulatszám, mechanikus (min.) | 1 fordulat/perc |
| Fordulatszám, optikai (max.) | 99999 fordulat/perc |
| Fordulatszám, optikai (min.) | 1 fordulat/perc |
| Termék típus | Fordulatszámmérő |
| Termékazonosító | 963858 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Beha Amprobe |
| Cikkszám | 1374232 |
| Súly | 616 g |
A Fordulatszámmérők kategóriában megtalálja a legfontosabb kéziműszereket az elektromos gépek fordulatszámának mérésére. PCE Instruments, Emko, Voltcraft és Extech márkák széles választéka közül válogathat, hogy megfeleljen a speciális igényeinek. Lézeres vagy optikai fordulatszámmérőket kínálunk, amelyek pontos mérést tesznek lehetővé 2-200000 U/min tartományban. Válassza ki az ideális eszközt a gépek és motorok teljesítményének ellenőrzéséhez.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.